Новини
Home / Спорт / Таємниця 15 хвилин: як Юрій Сьомін обіграв «Спартак»

Таємниця 15 хвилин: як Юрій Сьомін обіграв «Спартак»

Що не тур — то дербі, від якого захоплює дух. Причому не тільки у глядачів і учасників, але навіть сторонніх спостерігачів.

У матчі 7-го туру прем’єр-ліги чемпіонату Росії «Локомотив» виграв в абсолютно неймовірному матчі — 4:3.

Читайте нашу онлайн-трансляцію матчу

«Спартак» володів перевагою, до кінця першого тайму вів у рахунку 2:0, і, як прийнято говорити в таких випадках, ніщо не віщувало біди. Але видалення Олександра Самедова в компенсований час першого тайму змінило хід футбольної історії — червоно-білі невблаганно покотилися до свого третього в цьому сезоні поразки. У другому таймі спартаківці забили ще гол, але пропустили чотири і програли з рахунком, який не зміг передбачити ніхто.

Вже не перший раз червоно-білі в цьому сезоні програють другий тайм. І якщо в матчі з «Локомотивом» головний тренер «залізничників» Юрій Сьомін, завдяки колосальному досвіду, зумів скористатися чисельною перевагою, то в інших іграх все не так прозаїчно. Нагадуємо, що у зустрічі 1-го туру проти московського «Динамо» чемпіон країни пропустив два голи на 53-й і 90-й хвилинах, проти ЦСКА — на 83-й та 85-й хвилинах… А адже в цих іграх видалення не було.

Що відбувається в перерві між таймами в роздягальні «Спартака»? Напевно це питання задають багато вболівальників червоно-білих. І якщо головний тренер команди Массімо Каррера на нього не відповість, то може починати турбуватися за свою долю на місці наставника червоно-білих.