Новини
Home / Спорт / “Реал Мадрид” програв “Барселоні” з рахунком 2:3 в чемпіонаті Іспанії: онлайн – трансляція класіко

Великий матч відбувся в неділю в Мадриді. Знамените Ель-Класіко належало нам побачити. “Реал” зіграв з “Барселоною”. Експерти відзначають, що особливо важливим цей матч робив той факт, що суперників у турнірній таблиці розділяло всього три очки.

– Можна довго розмірковувати над тим, справедливий чи ні результат на табло “Сантьяго Бернабеу”. Але другий тайм пройшов практично в рівній боротьбі. І було це ще коли Рамос знаходився на полі. Плюс, не можна не сказати, що каталонці проявили характер, і після жахливого вильоту з Ліги чемпіонів, пропустивши другий гол за кілька хвилин до кінця гри з “Реалом”, зібралися і забили переможний. Тепер вони наздогнали “Реал” у турнірній таблиці. Ось тільки у мадридців ще є матч в запасі. І більше подібних осічок Зідан явно допустити не захоче.

90+3′ І звучить фінальний свисток! “Барселона” виграє це неймовірне розвитку сюжету Класіко!” Наостанок, Мессі отримав жовту картку за те, що зняв футболку під час святкування.

90+2′ ГООООООООООООООЛ! “А “Барса” все одно попереду! Простріл з лівого флангу на лицьову лінію, і звідти Мессі в дотик пробив під ліву штангу! Навас безсилий!

90+1′ – Дві хвилини ще є у команд. Поки що, каталонці невдалу атаку провели.

90′ Небезпечно! Марсело знову на ударній позиції. На цей раз він увійшов у штрафний майданчик зліва і пробив у ближній кут. Тер Штеген знову на висоті. Тут же подача в штрафну, і Роналду головою пробив по воротах. М’яч пішов повз цілі.

89′ І господарі атакують і атакують. Немов це вони грають в більшості. Ось Хамес зараз подавав на ліву штангу, звідки трижильний Марсело вже в підкаті бив по воротах. Але прямо в руки тер Штегену.

86′ ГООООООООООООООООЛ!!! Хамес. Нічия. Ось вам і гра в меншості. Марсело прострілив в черговий раз з лівого краю штрафного, і Хамес замкнув цей пас. Який вихід на заміну у колумбійця!

83′ І знову Навас – спаситель мадридського вітчизни. Дальній постріл Мессі він зараз відбив убік. А ще Хамес у мадридців вийшов замість Бензема.

81′ Відповідь мадридців! У меншості вони намагаються відігратися. Роналду зараз бив з гострого кута праворуч. Але м’яч рикошетом від ноги захисника пішов за лицьову. Кутовий повинен бути, але суддя так не вважає. Кріштіану, зрозуміло, обурюється.

80′ А це як вам? Піке міг вирішувати всі питання в цьому матчі. Полусил він м’яч на лінії штрафного, розвернувся обличчям до воріт “Реала” і пробив. Але тут вже Навас зміг накрити цей постріл.

77′ Червона! Видалення отримав Серхіо Рамос у “Реала”! Невже це кінець для надій команди Зідана? Але це, напевно, за справу. Мессі побіг в контратаку, і Серхіо в спробі зупинити прорив аргентинці, двома ногами кинувся вперед. У підсумку ледве ноги Лео він не вирвав.

75′ Роналду бив! Небезпечно низом пробивав у правий кут португалець. Але тер Штеген взяв м’яч!

73′ ГОООООООООООООЛ! Ракітіч! “Барса” попереду! Ось така спотворена “Барселона”. Іван Ракітіч отримав м’яч біля правого кута штрафного майданчика, змістився до центру і пробив з лівої. У стіл еМесси пробив. І Навас на цей раз виявився безсилий!

72′ Заміни у суперників. У “Реала” Каземіро пішов. Вийшов Ковачичи. У “Барси” пішов Алькасер. Вийшов Андре Гомеш.

70′ Модріч виводив Роналду по правому флангу, але там тер Штеген в останній момент випередив португальця!

68′ А ось і відповідь каталонців! Суарес з ходу бив у нижній кут, але Навас зміг відбити снаряд!

67′ Ух, Роналду! Виявився несподівано один перед воротарем Кріштіану після пасу від Асенсио. Захисник не встиг перехопити передачу, але Ронаулд все одно, потягнувшись ногою за м’ячем, пробив вище створу. Ну і ну.

62′ Карвахаль намагався подати у штрафну, але у нього це не вийшло.

59′ І знову гості могли забивати! Подача Ракітіча з кутового, і Піке головою переправляв м’яч у дальній кут, але Навас знову на висоті! Дістав снаряд.

56′ А ось не тільки “Реал” вміє атакувати! Тепер вже і “Барселона” показала зуби. Алькасер вискочив один на один, зблизився з голкіпером і… Пробив прямо в нього. Врятував Навас господарів в цьому моменті!

54′ Ще один момент біля воріт “Барси”! На цей раз Карвахаль після розіграшу кутового здалеку пробив. М’яч пролетів повз “дев’ятки”.

53′ І ще один небезпечний момент біля воріт гостей. Подача на праву штангу, де Бензема після подачі Марсело зліва, примудрився пробити головою впритул, але влучив прямо в руки воротарю. Як же так тринькають моменти “вершкові”?

52′ Ой, яку помилку допустив тер Штеген. Поквапився він з вибиванням м’яча від воріт. У підсумку снаряд перехопив Роналду. Пас на Бензема, але той якось самовпевнено пішов одразу на чотирьох барселонців. І логічно втратив м’яч.

51′ А ось уже передача на Альбу, який зайшов у штрафну і готовий був зробити руйнівні для оборони “Реала” дії, але раптом потрапив в офсайд.

49′ І ось тепер вже Бензема не вистачило зросту, щоб пробити головою по воротах після подачі партнера.

48′ Кроос! Розіграли кутовий мадридці невдало. Але Атака продовжилася,і Тоні Кроос з меж штрафного щільно пробив. М’яч летів під ліву штангу, але тер Штеген знову відбив м’яч від воріт.

47′ Відмінна атака “вершкових” пройшла зараз. Простріл від Карвахаля праворуч, і Піку своєї довжелезній ногою відбив м’яч за лицьову.

46′ Друга половина матчу стартувала.

– Здорово виглядав “Реал” у першому таймі. Забив гол, але потім Мессі несподівано зрівняв рахунок. А в кінці першого тайму і зовсім міг вивести команду вперед.

45+3′ І на цьому перший тайм закінчився.

45+2′ А що коїться! Подача кутового, і Навас помиляється на виході. У підсумку Мессі б’є головою по порожніх воротах! Але примудряється промазати…

45+1′ – Дві хвилини додані до першого тайму.

45′ Ось тільки зараз мадридці за м’яч зачепилися. Але перепасовка їх успіхом не увінчалася.

43′ Як-то з відходом Бейла м’ячем володіють в основному “синьо-гранатові”. Ось Альба пробив по воротах, але мимо.

40′ Ось ті на! Бейл пішов з поля. Травма у швидкого валлійця. Вийшов Марко Асенсио.

39′ Ну ось і Юмтити отримав “гірчичник”. Збив він Роналду в боротьбі за м’яч.

36′ А могло стати 2:1! Але немає. Модріч підхопив снаряд і пробив метрів з 30 по воротах. Здавалося б, далеко. Але снаряд по шляху пірнув під праву штангу. Однак тер Штеген і на цей раз зміг вибити м’яч з воріт.

33′ ГООООООООООООООООООЛ! Мессі забив. Ось так відповідь! Після довгої комбінації, Мессі увірвався в штрафну, вийшов на ударну позицію і вразив ворота господарів!

29′ ГОООООООООООООООЛ! Каземіро! Ось так-то. Заробив Бейл кутовий. Подача, і спочатку захисники вибили м’яч. Але потім повторна подача, і Серхіо Рамос головою пробив по воротах з гострого кута, і потрапив в штангу. Але Каземіро був на добиванні. І ось він гол. Правда, судячи з повтору, у Рамоса було поза грою. Але ми-то з вами звикли до суддівських помилок, які відбуваються скрізь…

28′ Нічого зараз не виходить у каталонців в атаці. Зате раз за разом вони випускають “Реал” до своєї штрафної.

26′ “Реал” явно краще виглядав ці 25 хвилин. Хоча “Барса” і завдала кілька ударів, і один з них був непоганим (у Суареса), до голу все одно ближче мадридці.

25′ Черговий неточний удар Роналду з лівої. Сильно вище воріт.

22′ А поки Бейл пробив по воротах тер Штегена. Даремно. Поквапився валлієць. Йому йшла подача здалеку, але він замість того, щоб підробити м’яч, навіщо-то тут же корявенько пробив. У ствір, але слабо, і тер Штеген знову на місці.

21′ Ох! Мессі-то як дісталося! Марсело йому просто розкроїв рот свої ліктем у боротьбі. Лежить Лео на газоні і спливає кров’ю! Хоча ні. Не все так страшно. Лікарі зараз залатають геніального аргентинця і випустять грати далі.

20′ Роналду! Ось зараз все ближче до голу господарі, як здається. Португалець прорвався по лівому флангу, дійшов до кута штрафного і могутньо пробив з правої. Удар був сильним, але і тут тер Штеген встиг дістатися до м’яча низом м’ячу і відбитий його!

18′ Бензема! Все-таки дістався до м’яча в чужій штрафній і пробив з лінії. Але прямо з позиції тер Штегена. Тут же в атаці у відповідь Суарес пробив, але вже вкрай неточно. Весело у нас гра проходить.

17′ Ох, ледь Бензема не вибрався один на один з воротарем. Але знову м’яч пролетів повз нього.

16′ Заспокоїлася гра. Команди перводят дух перед новими взаємними випадами.

13′ І пресингують гості по всьому полю. У підсумку ледь не помилився зараз Карвахаль, віддаючи м’яч воротареві. Ледь не перехопив його Альба. Але Навас встиг вибити м’яч в поле.

12′ І ось вже жовта гравця “Реала”. Каталонці, несподівано, прийшли в себе. Каземіро зараз грубо сфолив на Мессі в центрі поля.

10′ А ось зараз було ще краще! Пас від лівого флангу віддавав на лінію штрафного Мессі. У підсумку звідти з ходу в бік лівого кута пробив Суарес. Але трохи повз вийшло. Хороший момент був у Луїса.

9′ Настав час і “Барсі” показати, як вона вміє атакувати. Контролювали зараз м’яч близько хвилини гості. У підсумку Іньєста вирішив зарядити здалеку з лівої, але влучив у захисника. Аут на користь каталонців.

8′ Тепер вже Бейл намагався прорватися по лівому флангу, але під час передачі потрапив в офсайд.

6′ Ну ось перша спроба від каталонців прорватися до воріт Наваса. Іньєста на лівому фланзі атаки намагався пройти крізь захисника, але не зміг обійти його. У відповідь блискавичній атаці Роналду пробив заходячи з правого флангу з лівої ноги. Але тер Штеген був на місці.

4′ Мадридці володіють переважною перевагою на початку матчу. Карвахаль зараз подавав на Бензема в штрафну, але француз не зміг зачепитися за м’яч.

2′ Охохохо! Вже падіння Роналду в чужій штрафній при контакті із захисником сталося! Суддя Алехандро Ернандес мовчить. Забавно, що поки Кріштіану просив пенальті, у нього захисник потрапив м’ячем. Але зірка “Реала” уваги на це не звернув.

2′ Роналду Ледь тільки що не вивели по лівому флангу господарі. Але не встиг швидкісний португалець за м’ячем.

1′ І поїхали! Мадридці почали з центру поля!

– Вже відомі стартові склади команд.

“Реал”: Навас, Карвахаль, Начо, Рамос, Марсело, Модріч, Кроос, Касемиро, Бейл, Бензема, Роналду

“Барселона”: тер Штеген, Роберто, Піке, Юмтити, Альба, Ракітіч, Бускетс, Іньєста, Мессі, Л. Суарес, Алькасер

– Привіт-привіт! День великого матчу настав! Дивимося ми з вами зустріч між “Реалом” і “Барселоною”!

Дійсно, сьогодні практично буде зіграно матч за чемпіонство в Іспанії. “Реал” поки що йде на першому місці, а “Барса” – слідом за ним.

Важливо ще й те, що на відміну від “вершкових”, каталонці вилетіли з Ліги чемпіонів. І перемога на “Сантьяго Бернабеу” може дати їм шанс реабілітуватися, а звільненому з посади головного тренера Луїса Енріке – голосно грюкнути дверима.